O našem stolařství a truhlářství

Naše truhlářství bylo založeno v roce 2002. Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku na míru z masivu, lamina a dýhované dřevotřísky.

Do naší výroby patří:

  • schody a schůdky
  • kuchyně (linky, příslušenství, police a poličky)
  • obývací a dětské pokoje
  • vestavěné skříně
  • ložnice
  • koupelnové sety
  • předsíně
  • kancelářský nábytek
  • vybavení prodejen, hotelových pokojů a jiné.

Realizujeme zakázky firem i soukromých osob. A nejen to, jsme pro Vás schopni vyrobit či namontovat nejrůznější bytové doplňky jako jsou parapety, prahy, obklady atd. Nábytek vyrábíme doslova pro každého, od rozumného standardu až po luxusní interiéry pro nejnáročnější zákazníky. Ve všech kategoriích garantujeme prvotřídní kvalitu a perfektní zákaznický servis.

Služby, které od nás získáte:

Nabízíme našim zákazníkům kompletní servis – osobně přijedeme a zaměříme, graficky zpracujeme v 3D návrhu. Samozřejmostí je, že Vám při výběru díky našim zkušenostem rádi poradíme a zdarma také vypracujeme cenovou nabídku. Vše vyrobíme na míru dle Vašich požadavků a představ. 

Montáž í a odvoz je u nás běžným standardem. Používáme osvědčené moderní materiály, které splňují nejpřísnější měřítka jakosti, životnosti a vzhledu.

Poskytujeme zákazníkům co nejlepší servis. Navrhneme zákazníkovi podle jeho představ nejlepší možné řešení a poskytnutí všech dostupných vzorníků vyráběných dvířek, korpusů, pracovních desek, úchytek a dalších doplňků. Interiéry, které uvidíte v katalogu, jsou naším dílem od prvního návrhu až po dokončení povrchových úprav. Vybíráte ze široké designové škály – výrobky, které představujeme v katalogu, tvoří jen zlomek naší skutečné práce. Individuální požadavky zákazníků pro nás nepředstavují nadstandard, ale samozřejmost..

U kuchyní a nábytku je garantována tříletá záruční lhůta. Na funkční kování BLUM, které je součástí těchto kuchyní, je poskytována doživotní záruka. Zajistíme vám kompletní servis od návrhu až po konečnou montáž k Vaší spokojenosti.

Rychlý kontakt:

Zařaďte se i Vy mezi naše spokojené zákazníky z celé České republiky. Proto nás neváhejte kontaktovat!

Adresa: Hřivínův Újezd 188, 763 07 Velký Ořechov (Zlínský kraj)

Tel.: +420 605 726 879

Email: stolarnapavel@stolarnapavel.cz

Web: www.stolarnapavel.cz